Дитяча Ліга з настільного тенісу

ноября 02, 2017
Дитяча Ліга проводиться завдяки підтримці управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації, дирекції ТРК «Ігроманії» та федерації тенісу настільного Вінницької області.
     
На урочистому відкритті Дитячої Ліги був присутній заступник начальника управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації – Олійник Олександр Миколайович. Він передав привітання від начальника управління Чернявського Сергія Володимировича до юних учасників змагань, тренерів, батьків  та побажав їм вдалих виступів та яскравих перемог!
   
Команди юнаків та дівчат об’єднані в одну групу і будуть грати по колу між собою, але переможці серед юнаків та дівчат будуть визначені окремо.
Всього планується провести 4 тури (2 до Нового Року і 2 після).
  
Завдяки благодійній допомозі одного з батьків (Гнатишена Романа) та коштам зібраних учасниками змагань призовий фонд складає  п’ять тисяч  гривень! На ці кошти призерам Дитячої Ліги  серед юнаків та дівчат будуть  закуплені призи та цінні подарунки!
   
Після першого туру без поразок йдуть три команди «Лідер» м. Вінниця , «Радон»
м. Хмільник (юнаки) та команда «Рось» м. Могилів-Подільський – Погребище(дівчата).
Не дивлячись на те що дівчата грають проти хлопців, деякі команди дівчат перемогли команди юнаків («Візит-2» м. Хмільник та «Радон-2» м. Хмільник).
Змагання тільки розпочались і вся боротьба ще попереду. Побажаємо учасникам змагань наполегливих тренувань, підвищення свого рівня і подальших перемог!
<<< Предыдущая страница Більше поповнюешь більше отримуєш
Следующая страница >>> Обновлен сайт Игромании