Зробіть подарунок своїй коханій людині – запросіть іі у ТРК «Ігроманія»!

февраля 07, 2013

 

Ви ще не вирішили, куди запросити свою другу половинку на романтичне побачення у День усіх закоханих? Адже цей день сповнений романтики і любовних зізнань! Зробіть подарунок своїй коханій людині – запросіть іі у ТРК «Ігроманія»! До дня Святого Валентина ми підготували спеціальну програму і меню, щоб зробити цей вечір для закоханих пар незабутнім!!

 

 Майжє ні для кого не є секретом, які події проводять найчастіше в «Ігроманії». Подія до дня закоханих також стала у нагоді.

Отже, всі бажаючи мають велику нагоду не тільки з користю провести свій час, а й отримати цінні призи, виграти корисні подарунки та з веселим відчуттям перемоги відпочити.

Туристична компанія "Мегатур" з задоволенням посприяла в цьому, та надала для розіграшу такі призи, як: путівка до Європи, та туристичні сертифікати на 1000грн. Для тих, хто в найближчий час все ж таки залишається в Вінниці, "Ігроманія" розіграє також цінні сертифікати на всі види розваг. Отже 14 лютого пройде з користтю для всіх! Але це ще не все. Для самих привабливих молодят, самих енергійних та зацікавлених не тільки у виграші, а й у гарному відпочинку, «Ігроманія» розіграє безкоштовний відпочинок на двох у готелі "Страйк". Ось вам і весело свято! Але і це ще не все, багато інших подарунків та призів ще чекатимуть на вас...

Як саме потрібно  зареєструватись? Отже: Ви відвідуєте наш комплекс на суму від 300грн. Берете свій чек та пишите на звороті свої ініціали та номер телефону. Пусля віддаєте чек нашому адміністратору рацепшена на боулінгу! Важливо знати - в день проведення розіграшу ОБОВ'ЯЗКОВА присутність власника чеку! Всі чеки на товари супермаркета "Гаманець" який знаходиться на 1ому поверсі трк Ігроманія також мають право на участь у нашій акції. У чеку від "Гаманця" має бути наявність однієї, або більше, пляшки коньяку "Кастель".

Проїзд Станіславського, 7 тел. 65-69-35

Офіційний партнер свята - туристична компанія «Мегатур» (вул. Келецька, 61А, тел.69-19-50) 

<<< Предыдущая страница Детский турнир по настольному теннису
Следующая страница >>> 23 Лютого чекаємо на тебе о 19:00 на концерті.